Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Dil kursu alanında kayseri de bir numara olan hayat dil akademisi

Almanca, İngilizce, Fransızca, Rusça ve yabancılar için Türkçe derslerinde özel ders kalitesinde hizmet vermektedir. Para iade garantili derslerle hedefinize en kısa zamanda ulaşmanın en doğru adresi Hayat Akademi, haydil...

Almanca: Aile Birleşimi Vize Sınavı Start Deutsch A1 Sınavına Hazırlık

Arapça : Dış Ticaret Arapça Dersleri, Açık öğretim İlahiyat Arapça dersleri, Hazırlık Muafiyet Arapça dersleri

Fransızca : Vize Uyum Sınavına Hazırlık, Afrika ülkelerine dış ticaret için Fransızca 

Rusça : Dış ticaret ve turizm için Rusça

Türkçe : Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1

Garantili Eğitim

- Ücretsiz deneme dersleri olduğu için daha rahat karar verebilirsiniz.

- Kayserinin en kakileteli dil kursu

- Yüzlerce sınavı kazanan öğrenci referansı.para iade garantili  eğitim.

Lorem

 Almanca A1

ösd almanca aile birleşimi sınav merkezi temsilciliği 

Lorem

Dış Ticaret Arapça Dersleri Kayseri

Kayseri de Dış Ticaretçiler için Arapça Dersleri veren bir kurs olan Hayat Dil Akademisi Kayseri hem Türk hemde yabancı hocalar eşliğinde profesyonel Arapça dersleri vermektedir. 

Bu programda ticari hayatta gerekli olan Arapça, hem dil bilgisi hem konuşma bilgisi geliştirilecek şekilde verilmektedir. Bununla beraber ticari hayatta gereken telefon görüşmeleri, iş toplantıları, satış ve pazarlık gibi alanlarda katılımcılara kendilerini geliştirme fırsatı sunulmaktadır.

Açıköğretim ilahiyat

Açık Öğretim öğrencilerine özel hazırlanan gruplarımızda, öğrenciler sınavlara çok rahat bir şekilde hazırlanabilmekte vede sınavlardan ihtiyaçları olan notları alıp sınıflarını geçebilmektedirler.

Pratik Arapça Konuşma Dersleri

Arapça konuşma yetisini geliştirmek amacı ile hazırlanan Arapça Konuşma Kulüpleri, bu dili henüz öğrenen kişilere hitap ettiği gibi Arapça’yı öğrenmiş olan ancak unutmamak için sürekli pratik yapma ihtiyacı hisseden kişilere de hitap etmektedir. Konuşma kulüpleri özellikle yoğun çalışma temposu nedeni ile sürekli bir kursa devam edemeyenler için uygundur. 

 Arapça hakkında

Arapça günümüzde de önemini ve dünya dilleri arasındaki etkinliğini gittikçe arttıran bir dildir. Arapça 22 Orta Doğu ülkesinde 350 milyona yakın bir nüfus tarafından konuşulan bir dildir. Ayrıca 24 Arap olmayan Müslüman ülkede 1 milyara yakın bir nüfus tarafından da kullanılmaktadır. 

Petrol üretimi ve petrokimya endüstrileri sebebiyle dünyanın ilgisi birçok Arap ülkesinin ekonomileri üzerindedir. Uluslararası ticaret, politika bilimi, uluslararası hukuk ve kültür tarihi öğrencileri, Arapça öğrenerek çok şey kazanmaktadırlar. 

Hayat Akademi olarak günümüzde bu kadar önemli bir hale gelen Arapça öğretiminde muhataplarımıza kriterlere uygun kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. 

Arapça ve Hayat Dil Akademisi

Kurulduğumuz günden beri Kayseri de Arapça kursu vermekteyiz. Ana dili Arapça olan hocaların verdiği Arapça kurslarımıza kayıt yaptırmak isteyenler için kaçınılmaz fırsat!

Arapça konuşmak istiyorum, Arapça yazmak istiyorum diyorsanız bize gelin Seviye tespit sınavına katılın ücretsiz bir hafta Arapça dil kursu kazanın.

Konuşma Dersleri - Dış Ticaret Arapça Dersleri - İlahiyat Fakültesi Hazırlık Arapça dersleri - Açıköğretim İlahiyat Ön Lisans Arapça dersleri ve sınav hazırlık kursları

Kayseri deki en kaliteli Arapça kursu Hayat Dil Akademisi ne gelin ARAPÇAYI DOĞRU VE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE ÖĞRENİN!!! 

Kurumumuzda Verilen Arapça Programlar 

  • Genel Arapça
  • Ticarî Arapça
  • Meslekî Arapça
  • Kurumlara Özel Programlar & VIP
  • Arapça Konuşma Kulüpleri

Yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır. 

Kayseri Arapça Dil Kursu Hayat Dil Akademisi

Tel: 05063509262